Mobil: +420 608 319 648

Apartmany Olomouc

Vážení hosté,

nabízíme Vám pohodlné ubytování v jednom z našich apartmánů. Pro bližší info a rezervace si prosím vyberte apartmán.

Apartmán Masarykova třída 61

Apartmán Masarykova třída 61 se nachází v blízkosti vlakového nádraží cca 20 min chůze od centra. Je vybaven TV s plochou obrazovkou a WIFI připojením zdarma. Dále máte k dispozici kávu a čaj. Parkovat můžete v bezprostřední blízkosti bytu v některé z přilehlých ulic.

Apartmán Charkovská 9

Apartmán Charkovská 9 se nachází v těsné blízkosti kostela Sv. Gorazda 15 až 20 min chůze od centra. K dispozici je soukromé parkovací místo. Vybavení zahrnuje TV s plochou obrazovkou a WIFI připojení zdarma. Apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní, káva a čaj je zdarma.

marianska-foto

Apartmán Mariánská 5

Apartmán Mariánská 5 se nachází v domě ze 16. století v samém centru města Olomouce. Je vybaven masivním nábytkem z palisandrového dřeva, kabelovou TV s plochou obrazovkou a WIFI připojením zdarma. O vaše hezké sny se postarají matrace z paměťové pěny. Dále máte k dispozici kávu a čaj. Parkovat můžete v bezprostřední blízkosti bytu v některé z přilehlých ulic.

ztracena-foto

Apartmán Ztracená 8

Apartmán Ztracená 8 je situován v historickém domě v těsné blízkosti Horního náměstí. Je vybaven starožitným nábytkem, kabelovou TV s plochou obrazovkou a WIFI připojením zdarma. Kvalitní spaní vám zajistí matrace z paměťové pěny. Dále máte k dispozici kávu a čaj. Parkovat můžete 5 min od apartmánu na Náměstí Republiky.

studio_ztracena-foto

Studio Ztracená 8

Studio ztracená 8 se nachází v domě ze 16. století v samém centru města Olomouce. Studio se nachází v historické budově v těsné blízkosti Horního náměstí. K dispozici je soukromé venkovní posezení.

zamecnicka-foto

Studio Zámečnická 3

3 studia se nachází v těsné blízkosti Horního Náměstí. Studia jsou vybavena vším potřebným k pohodlnému pobytu. Parkovat můžete přímo na ulici Zámečnická.

P A R T N E Ř I
Cafe87 Cafe87

Zajišťuje snídaně pro hosty
apartmánu Mariánská 5

DruhýDomov Druhý domov

Zajišťuje snídaně pro hosty
apartmánu Charkovská 9

Kinepro Kinepro

Nabízíme ubytování pro návštěvníky centra