Mobil: +420 608 319 648

Apartmany Olomouc

Vážení hosté,

nabízíme Vám pohodlné ubytování v jednom z našich apartmánů. Pro bližší info a rezervace si prosím vyberte apartmán.

Apartmán Masarykova třída 61

Apartmán Masarykova třída 61 se nachází v blízkosti vlakového nádraží cca 20 min chůze od centra. Je vybaven TV s plochou obrazovkou a WIFI připojením zdarma. Dále máte k dispozici kávu a čaj. Parkovat můžete v bezprostřední blízkosti bytu v některé z přilehlých ulic.

marianska-foto

Apartmán Mariánská 5

Apartmán Mariánská 5 se nachází v domě ze 16. století v samém centru města Olomouce. Je vybaven masivním nábytkem z palisandrového dřeva, kabelovou TV s plochou obrazovkou a WIFI připojením zdarma. O vaše hezké sny se postarají matrace z paměťové pěny. Dále máte k dispozici kávu a čaj. Parkovat můžete v bezprostřední blízkosti bytu v některé z přilehlých ulic.

ztracena-foto

Apartmán Ztracená 8

Apartmán Ztracená 8 je situován v historickém domě v těsné blízkosti Horního náměstí. Je vybaven starožitným nábytkem, kabelovou TV s plochou obrazovkou a WIFI připojením zdarma. Kvalitní spaní vám zajistí matrace z paměťové pěny. Dále máte k dispozici kávu a čaj. Parkovat můžete 5 min od apartmánu na Náměstí Republiky.

studio_ztracena-foto

Studio Ztracená 8

Studio ztracená 8 se nachází v domě ze 16. století v samém centru města Olomouce. Studio se nachází v historické budově v těsné blízkosti Horního náměstí. K dispozici je soukromé venkovní posezení.

Studio Wellnerová 3

Apartmán Wellnerova 3 se nachází v moderním domě v centru Olomouce s možnosti parkování. V těsné blízkosti je park Smetanový sady a Horní Náměstí.